Obwieszczenie Wójta Gminy Pruchnik o składach Obwodowych Komisji Wyborczych.
OBWIESZCZENIE
WÓJTA GMINY PRUCHNIK
z dnia 27 maja 2008 roku
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001 roku art. 9 (Dz.U. z dnia 14 sierpnia 2001r. Nr 84, poz. 921) oraz art. 48 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499 ze zm.)
składy obwodowych komisji wyborczych
1) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Hawłowicach
-
Irena Wojtowicz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
-
Kowalski Kazimierz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
-
Robert Pszonak, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
-
Mieczysława Wilk, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
Grzegorz Markowski, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej
-
Dorota Potoczny, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
-
Józef Ozimek, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
2) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jodłówce
-
Katarzyna Jamrozik, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
-
Józef Pieszko, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
-
Ryszard Nowak zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
-
Stanisław Buryło, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
Magdalena Markowska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
-
Judyta Morawska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
-
Halina Halejcio, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
3) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Kramarzówce
-
Anna Sobol, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
-
Radosław Bury, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
-
Weronika Buryło, Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
-
Piotr Parawa, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Marek Słysz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
-
Barbara Zatwardnicka, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
-
Joanna Gilarska-Rymarz, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
4) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Pruchniku Dolnym
-
Agnieszka Kubas, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
-
Halina Mazur, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
-
Edyta Słysz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
-
Katarzyna Piczwajda, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Edyta Węgrzyniak, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
-
Agnieszka Ziętek, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
-
Ewelina Zając, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
5) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Pruchniku Górnym
-
Aneta Kukuła, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
-
Ewelina Kwiecień, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
-
Kazimierz Buryło, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
-
Tomasz Szkoła, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
Agnieszka Czepiel, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
-
Magdalena Wojdyła, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
-
Katarzyna Kiper, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
6) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Rozborzu Długim
-
Joanna Baran, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
-
Lucyna Zawada, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
-
Agnieszka Raba, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
-
Paweł Szkoła, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Krzysztofa Olejarz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
-
Małgorzata Morawska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
-
Anna Prostak, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
7) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Świebodnej
-
Marcin Gruszecki, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
-
Ryszard Fudali, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
-
Monika Buryło, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
-
Piotr Halejcio, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Marcin Olejarz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
-
Bernadeta Dryla, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
-
Justyna Gębalik, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
Wójt Gminy Pruchnik
mgr Stanisław Górski
Rejestr zmian dokumentu
27.05.2008 11:38 | Edycja dokumentu (Administrator BIP) |
---|---|
27.05.2008 11:33 | Edycja dokumentu (Administrator BIP) |
27.05.2008 11:26 | Edycja dokumentu (Administrator BIP) |