Obwieszczenie z wyborów przewodniczących i zastępców obwodowych komisji wyborczych
OBWIESZCZENIE
Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruchniku
z dnia 31 października 2014 roku
Na podstawie art. 182 ust. 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) oraz zgodnie z Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 sierpnia 2014 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, Miejska Komisja Wyborcza w Pruchniku informuje, że w wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków poszczególnych OKW z terenu gminy Pruchnik w dniu 30 października 2014 roku dokonano wyboru Przewodniczących OKW i ich Zastępców dla przeprowadzenia na terenie gminy Pruchnik wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku.
1) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Hawłowicach Szkoła filialna nr lokalu 121
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
MAGDALENA WIKTORIA WOJDYŁA |
Przewodniczący |
LIDIA ELŻBIETA POTOCZNA |
Zastępca |
MIECZYSŁAWA WILK |
Członek |
KRYSTYNA MAŁGORZATA SZCZYPTA |
Członek |
AGNIESZKA HALEJCIO |
Członek |
MONIKA ANNA PAKUŁA |
Członek |
ZBIGNIEW KOS |
Członek |
NATALIA ELŻBIETA POTOCZNA |
Członek |
KRYSTYNA JANINA LICHOŁAT |
Członek |
2) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Jodłówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 222
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
PAWEŁ ŁUKASZ ROMANIK |
Przewodniczący |
GRZEGORZ WACŁAW SERWAŃSKI |
Zastępca |
ŁUKASZ STANISŁAW RYMARZ |
Członek |
KAROLINA KATARZYNA PIESZKO |
Członek |
JÓZEF PIESZKO |
Członek |
JOANNA RENATA PODOLAK |
Członek |
MARIA TERESA BURYŁO |
Członek |
PAWEŁ ŁUKASZ SZKOŁA |
Członek |
HALINA AGATA STAŃKO |
Członek |
3) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Kramarzówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 98
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
IWONA AGNIESZKA BLAJER |
Przewodniczący |
BOGUSŁAWA STANISŁAWA PSZONAK |
Zastępca |
NATALIA BARBARA PSZONAK |
Członek |
MAGDALENA ANNA DŁUGOSZ |
Członek |
MAGDALENA WIOLETA BARAN |
Członek |
PIOTR BOGDAN RAKOCZY |
Członek |
DOROTA SZKOŁA |
Członek |
KAMILA MONIKA JASIŁEK |
Członek |
PAULINA ZOFIA SZCZYGIEŁ |
Członek |
4) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Pruchniku Dolnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki ul. Ks. B. Markiewicza 20
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
STANISŁAW SZELIGA |
Przewodniczący |
KATARZYNA STANISŁAWA KIPER |
Zastępca |
ANNA EDYTA GŁADYSZ |
Członek |
KATARZYNA MAGDALENA PLEWIŃSKA |
Członek |
MATEUSZ STANISŁAW STANIK |
Członek |
JAN CZESŁAW KOS |
Członek |
MARCIN PIOTR MADEJOWSKI |
Członek |
ANNA MARIA KUBACHA |
Członek |
ANNA ELŻBIETA SUSŁOWICZ |
Członek |
5) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Pruchniku Górnym Szkoła Podstawowa ul. Św. Floriana 17
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
MARCIN JAN OLEJARZ |
Przewodniczący |
JOANNA KATARZYNA PORCZAK |
Zastępca |
ANNA KAROLINA SKŁADAN |
Członek |
EWELINA BARBARA RAK |
Członek |
JACEK MALAWSKI |
Członek |
MARCIN MACIAŁEK |
Członek |
KATARZYNA KAROLINA PAKUŁA |
Członek |
KAZIMIERZ MATEUSZ BURYŁO |
Członek |
DANUTA TERESA KUBACHA |
Członek |
6) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Rozborzu Długim Zespół Szkół nr lokalu 101
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
MARTA MARIA WAŁACH |
Przewodniczący |
MONIKA KATARZYNA KRZYWONOS |
Zastępca |
KAMIL PIOTR NOREK |
Członek |
TOMASZ PAWEŁ PAKUŁA |
Członek |
HALINA FOLTA |
Członek |
DANUTA MAKOWIECKA |
Członek |
IWONA BARBARA GWÓŹDŹ |
Członek |
SYLWESTER BOGUSŁAW OSTAPOWICZ |
Członek |
DOROTA BEATA NOREK |
Członek |
7) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Świebodnej Szkoła Podstawowa nr lokalu 19
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
KATARZYNA MARIA BARSZCZAK |
Przewodniczący |
ANNA AGATA KOWALCZYK |
Zastępca |
KRYSTIAN KAROL STANIK |
Członek |
MARTA PAULINA GRYZIECKA |
Członek |
WŁADYSŁAW PICH |
Członek |
WIOLETA AGNIESZKA WĘGRZYNIAK |
Członek |
JANUSZ TOMASZ KIPER |
Członek |
MARZENA AGNIESZKA HAFTEK |
Członek |
ERNEST PIOTR KWAŚNIAK |
Członek |
8) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Rzeplinie Szkoła Filialna nr lokalu 111
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
KRZYSZTOFA OLEJARZ |
Przewodniczący |
MARZENA MARIA FLAK |
Zastępca |
LAURA MARIA ZAWADA |
Członek |
ZBIGNIEW PAWEŁEK |
Członek |
ŁUKASZ KUBAS |
Członek |
RYSZARD STANISŁAW KORYTKO |
Członek |
KINGA KAROLINA HALEJCIO |
Członek |
ANETA PIORUN |
Członek |
MARIA AGNIESZKA KASZUBA |
Członek |
9) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Jodłówce Parcelacji Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 358a
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
BEATA GRAŻYNA ROMANIK |
Przewodniczący |
BARBARA ALICJA KWAŚNIAK |
Zastępca |
BOŻENA KORZENICKA |
Członek |
GRAŻYNA HOŁOWIECKA |
Członek |
JAKUB DAMIAN MOSKWA |
Członek |
FAUSTYNA DOMINIKA WAŃKOWICZ |
Członek |
ANETA MONIKA DRAPAŁA |
Członek |
ROBERT WŁADYSŁAW WOJTOWICZ |
Członek |
JUSTYNA ANNA GĘBALIK |
Członek |
10) Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Rozborzu Okrągłym Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 60
Imię i nazwisko |
Funkcja w komisji |
ELŻBIETA MARIA ZAJĄC |
Przewodniczący |
ANNA SZCZEPANIK |
Zastępca |
BARBARA CHRAPEK |
Członek |
GRZEGORZ STANISŁAW CIELECKI |
Członek |
IZABELA KATARZYNA ZAWADA |
Członek |
GRZEGORZ TADEUSZ MARKOWSKI |
Członek |
KATARZYNA MONIKA BURYŁO |
Członek |
AGATA KATARZYNA KORYTKO |
Członek |
ANNA MARIA WOJDYŁO |
Członek |
Przewodniczący
Miejskiej Komisji Wyborczej
w Pruchniku