Obwieszczenie Wójta Gminy Pruchnik o składach Obwodowych Komisji Wyborczych.

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY PRUCHNIK

z dnia 27 maja 2008 roku

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001 roku art. 9 (Dz.U. z dnia 14 sierpnia 2001r. Nr 84, poz. 921) oraz art. 48 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499 ze zm.)

 

składy obwodowych komisji wyborczych

1)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Hawłowicach

    1. Irena Wojtowicz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
    2. Kowalski Kazimierz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
    3. Robert Pszonak, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
    4. Mieczysława Wilk, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
    5. Grzegorz Markowski, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej
    6. Dorota Potoczny, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
    7. Józef Ozimek, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

2)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jodłówce

    1. Katarzyna Jamrozik, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
    2. Józef Pieszko, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
    3. Ryszard Nowak zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców  Kongres Polski
    4. Stanisław Buryło, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
    5. Magdalena Markowska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
    6. Judyta Morawska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
    7. Halina Halejcio, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

3)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Kramarzówce

    1. Anna Sobol, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
    2. Radosław Bury, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
    3. Weronika Buryło, Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
    4. Piotr Parawa, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
    5. Marek Słysz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
    6. Barbara Zatwardnicka, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
    7. Joanna Gilarska-Rymarz, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

4)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Pruchniku Dolnym

    1. Agnieszka Kubas, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
    2. Halina Mazur, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
    3. Edyta Słysz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
    4. Katarzyna Piczwajda, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
    5. Edyta Węgrzyniak, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
    6. Agnieszka Ziętek, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
    7. Ewelina Zając, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

5)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Pruchniku Górnym

    1. Aneta Kukuła, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
    2. Ewelina Kwiecień, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
    3. Kazimierz Buryło, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
    4. Tomasz Szkoła, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
    5. Agnieszka Czepiel, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
    6. Magdalena Wojdyła, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
    7. Katarzyna Kiper, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

6)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Rozborzu Długim

    1. Joanna Baran, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
    2. Lucyna Zawada, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
    3. Agnieszka Raba, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
    4. Paweł Szkoła, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
    5. Krzysztofa Olejarz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
    6. Małgorzata Morawska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
    7. Anna Prostak, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

7)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Świebodnej

    1. Marcin Gruszecki, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Prawicy Marka Jurka
    2. Ryszard Fudali, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP
    3. Monika Buryło, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Kongres Polski
    4. Piotr Halejcio, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
    5. Marcin Olejarz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej
    6. Bernadeta Dryla, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona RP
    7. Justyna Gębalik, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

 

 

Wójt Gminy Pruchnik    

mgr Stanisław Górski    

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Obwieszczenie Wójta Gminy Pruchnik o składach Obwodowych Komisji Wyborczych.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:27.05.2008 11:08

Rejestr zmian dokumentu

pokaż