Zawiadomienie o wyborze przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego w OKds.R z terenu gminy Pruchnik

 

ZAWIADOMIENIE

BURMISTRZA PRUCHNIKA

z dnia 25-08-2015 roku

 

 W wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków Obwodowych Komisji do spraw Referendum w dniu 24 sierpnia 2015 roku dokonano wyboru Przewodniczącego i Zastępcy Okds.R.

Na podstawie art. 13 ust. 8 ustawy o referendum ogólnokrajowym z dnia 14 marca 2003 r. (tj. Dz.U. z 2015 r. poz. 318) podaje się do wiadomości publicznej składy OKds.R.

 Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 1 w Hawłowicach świetlica wiejska nr lokalu 55

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

KATARZYNA STANISŁAWA KIPER, PRUCHNIK

PRZEWODNICZĄCY

2

ROBERT WŁADYSŁAW WOJTOWICZ, HAWŁOWICE

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

TADEUSZ MARIAN KUBAS, PRUCHNIK

CZŁONEK

4

TADEUSZ MIECZYSŁAW BARSZCZAK, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

5

JAGODA IRENA SZYLER, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

6

IRENA GENOWEFA WOJTOWICZ, HAWŁOWICE

CZŁONEK

7

AGNIESZKA MARIA HALEJCIO, HAWŁOWICE

CZŁONEK

8

PATRYK FRANCISZEK WAŃKOWICZ, PRUCHNIK

CZŁONEK

9

KAMILA MAZUR, PRUCHNIK

CZŁONEK

 Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 2 w Jodłówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 222

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

STANISŁAW ANTONI BURYŁO, JODŁÓWKA

PRZEWODNICZĄCY

2

ANNA WOJDYŁO, JAROSŁAW

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

KATARZYNA HELENA OSTASZ, JODŁÓWKA

CZŁONEK

4

DOROTA ŚWIRK, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

5

DANIEL MIROSŁAW BOGDANOWICZ, PRUCHNIK

CZŁONEK

6

KATARZYNA SYLWIA DOBOSZ, ROZBÓRZ OKRĄGŁY

CZŁONEK

7

JÓZEF ANDRZEJ PIESZKO, JODŁÓWKA

CZŁONEK

8

KAROLINA KATARZYNA PIESZKO, JODŁÓWKA

CZŁONEK

9

DOROTA HALEJCIO, JODŁÓWKA

CZŁONEK

 Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 3 w Kramarzówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 98

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

ALEKSANDRA KATARZYNA CICHY, KRAMARZÓWKA

PRZEWODNICZĄCY

2

MICHAŁ KORYTKO, PRUCHNIK

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

DAWID JULIAN DRAGAN, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

4

TERESA KATARZYNA MALAWSKA, PRUCHNIK

CZŁONEK

5

SYLWIA MARIA TETICH, HAWŁOWICE

CZŁONEK

6

ŁUKASZ PIOTR MADEJOWSKI, KRAMARZÓWKA

CZŁONEK

7

PATRYCJA DOMINIKA RABA, KRAMARZÓWKA

CZŁONEK

8

DOROTA SZKOŁA, KRAMARZÓWKA

CZŁONEK

9

MIRELA TERESA DOBOSZ, PRUCHNIK

CZŁONEK

 

Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 4 w Pruchniku Centrum Kultury Sportu i Turystyki ul. Ks. B. Markiewicza 20

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

JERZY ANDRZEJ BAR, PRUCHNIK

PRZEWODNICZĄCY

2

ANNA GALANT-TRĘDOWICZ, PRUCHNIK

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

MATEUSZ ADAM BURYŁO JODŁÓWKA

CZŁONEK

4

BOGUSŁAWA AGNIESZKA DIETRICH, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

5

KATARZYNA PAULINA BOGDANOWICZ, PRUCHNIK

CZŁONEK

6

WIOLETA AGNIESZKA WĘGRZYNIAK, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

7

PAWEŁ ŁUKASZ SZKOŁA, PRUCHNIK

CZŁONEK

8

KAMILA ZOFIA KIPER, PRUCHNIK

CZŁONEK

9

KRYSTYNA KUBAS, PRUCHNIK

CZŁONEK

 

Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 5 w Pruchniku Górnym Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruchniku Górnym ul. Św. Floriana 17

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

JOANNA KATARZYNA PORCZAK, PRUCHNIK

PRZEWODNICZĄCY

2

EWELINA KATARZYNA BARSZCZAK, PRUCHNIK

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

ADAM ANTONI DIETRICH, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

4

MAGDALENA BARBARA ZATWARDNICKA, PRUCHNIK

CZŁONEK

5

RAFAEL ADRIAN GILECKI, PRUCHNIK

CZŁONEK

6

KAROL STANISŁAW MADEJOWSKI, PRUCHNIK

CZŁONEK

7

BRONISŁAW JÓZEF KUBAS, PRUCHNIK

CZŁONEK

8

KAMIL MICHAŁ KIPER, PRUCHNIK

CZŁONEK

9

EWELINA PAULINA SZKOŁA, PRUCHNIK

CZŁONEK

 

Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 6 w Rozborzu Długim Zespół Szkół nr lokalu 101

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

KAMIL TOMASZ ŚWIRK, ŚWIEBODNA

PRZEWODNICZĄCY

2

AGNIESZKA SIKORSKA, ROZBÓRZ DŁUGI

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

MONIKA AGATA BARSZCZAK, PRUCHNIK

CZŁONEK

4

ELŻBIETA ZOFIA URBAN, KRAMARZÓWKA

CZŁONEK

5

MAGDALENA HONORATA MARKOWSKA, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

6

MAŁGORZATA AGATA KUŹNIAR, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

7

DAWID ANTONI DOMAŃSKI, HAWŁOWICE

CZŁONEK

8

HENRYK ZABÓJ, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

9

JOANNA ANNA GILARSKA-RYMARZ, ROZBÓRZ OKRĄGŁY

CZŁONEK

 

Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 7 w Świebodnej Szkoła Podstawowa nr lokalu 19

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

JANUSZ MARIAN TOMASZEWSKI, PRUCHNIK

PRZEWODNICZĄCY

2

WIOLETTA EWA BARSZCZAK, ŚWIEBODNA

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

IRENA ELŻBIETA MIKŁASZ, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

4

MONIKA ANNA PAKUŁA, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

5

JANINA STANIK, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

6

WŁADYSŁAW PICH, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

7

RADOSŁAW STANISŁAW PRZEPŁATA, JODŁÓWKA

CZŁONEK

8

ANETA JUSTYNA SIKORSKA, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

9

PIOTR DRAGAN, SOBIECIN

CZŁONEK

 

Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 8 w Rzeplinie Szkoła Filialna nr lokalu 111

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

PAULINA ALEKSANDRA DRAGAN, ŚWIEBODNA

PRZEWODNICZĄCY

2

AGNIESZKA KWAŚNIAK, JODŁÓWKA

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

ZYGMUNT JÓZEF KORYTKO, PRUCHNIK

CZŁONEK

4

JANUSZ KAZIMIERZ POTOCZNY, PRUCHNIK

CZŁONEK

5

BARBARA OLEJARZ, RZEPLIN

CZŁONEK

6

ANNA PAWEŁEK, RZEPLIN

CZŁONEK

7

ŁUKASZ JÓZEF ZAJĄC, JODŁÓWKA

CZŁONEK

8

AGATA KATARZYNA KORYTKO, PRUCHNIK

CZŁONEK

9

KRYSTIAN BIELECKI, RZEPLIN

CZŁONEK

 Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 9 w Jodłówce Parcelacji Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 358a

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

MARCIN PIOTROWICZ, PRUCHNIK

PRZEWODNICZĄCY

2

ANNA GUSTAWA PAKUŁA, PRUCHNIK

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

GRZEGORZ PAWEŁ HAFTEK, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

4

KONRAD KAROL KORYTKO, PRUCHNIK

CZŁONEK

5

KRZYSZTOFA OLEJARZ, RZEPLIN

CZŁONEK

6

MARIA WOJDYŁO, JODŁÓWKA 325A

CZŁONEK

7

MAKSYMILIAN JAN MIKŁASZ, PRUCHNIK

CZŁONEK

8

IRENA MALAWSKA, JODŁÓWKA

CZŁONEK

9

PAULINA STANISŁAWA WĘGRZYNIAK, JODŁÓWKA

CZŁONEK

 Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 10 w Rozborzu Okrągłym Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 60

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

LIDIA ELŻBIETA POTOCZNA, PRUCHNIK

PRZEWODNICZĄCY

2

ŁUKASZ DANIEL JEDLIŃSKI, PRUCHNIK

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

WACŁAW OLSZAŃSKI, JODŁÓWKA

CZŁONEK

4

MATEUSZ ŁUKASZ KWAŚNIAK, ŚWIEBODNA

CZŁONEK

5

GRZEGORZ TADEUSZ MARKOWSKI, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

6

ANNA SZCZEPANIK, ROZBÓRZ OKRĄGŁY

CZŁONEK

7

MILENA MAGDZIAK, JODŁÓWKA

CZŁONEK

8

KAMIL ANTONI SZKOŁA, PRUCHNIK

CZŁONEK

9

MARZENA MARIA FLAK, RZEPLIN

CZŁONEK

 

Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 11 w Pruchniku Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku Dolnym ul. Ks. B. Markiewicza 22

Lp.

Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania

Funkcja w komisji

1

HALINA MAŁGORZATA MAZUR, PRUCHNIK

PRZEWODNICZĄCY

2

ZDZISŁAWA FLAK, RZEPLIN

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3

KORNELA MAGDALENA PIŚ, PRUCHNIK

CZŁONEK

4

MONIKA ANNA MIELNICZEK, PRUCHNIK

CZŁONEK

5

MAGDALENA TERESA TARNAWSKA, PRUCHNIK

CZŁONEK

6

KAROLINA MARIA WĘGRZYNIAK, ROZBÓRZ DŁUGI

CZŁONEK

7

TOMASZ MACIEJ SZKOŁA, PRUCHNIK

CZŁONEK

8

ALICJA BARBARA TOMASZEWSKA, PRUCHNIK

CZŁONEK

9

IWONA BLAJER, PRUCHNIK

CZŁONEK

 

Burmistrz Pruchnika

 mgr inż. Wacław Szkoła

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zawiadomienie o wyborze przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego w OKds.R z terenu gminy Pruchnik
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:25.08.2015 09:51

Rejestr zmian dokumentu

pokaż