Obwieszczenie z wyborów przewodniczących i zastępców obwodowych komisji wyborczych

OBWIESZCZENIE

Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruchniku

z dnia 31 października 2014 roku

Na podstawie art. 182 ust. 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) oraz zgodnie z Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 sierpnia 2014 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, Miejska Komisja Wyborcza w Pruchniku informuje, że w  wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków poszczególnych OKW z terenu gminy Pruchnik w dniu 30 października 2014 roku dokonano wyboru Przewodniczących OKW i ich Zastępców dla przeprowadzenia na terenie gminy Pruchnik wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku.

1)                   Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Hawłowicach Szkoła filialna nr lokalu 121

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

MAGDALENA WIKTORIA WOJDYŁA

Przewodniczący

LIDIA ELŻBIETA POTOCZNA

Zastępca

MIECZYSŁAWA WILK

Członek

KRYSTYNA MAŁGORZATA SZCZYPTA

Członek

AGNIESZKA HALEJCIO

Członek

MONIKA ANNA PAKUŁA

Członek

ZBIGNIEW KOS

Członek

NATALIA ELŻBIETA POTOCZNA

Członek

KRYSTYNA JANINA LICHOŁAT

Członek

2)         Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Jodłówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 222

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

PAWEŁ ŁUKASZ ROMANIK

Przewodniczący

GRZEGORZ WACŁAW SERWAŃSKI

Zastępca

ŁUKASZ STANISŁAW RYMARZ

Członek

KAROLINA KATARZYNA PIESZKO

Członek

JÓZEF PIESZKO

Członek

JOANNA RENATA PODOLAK

Członek

MARIA TERESA  BURYŁO

Członek

PAWEŁ ŁUKASZ SZKOŁA

Członek

HALINA AGATA  STAŃKO

Członek

3)     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Kramarzówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 98

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

IWONA AGNIESZKA  BLAJER

Przewodniczący

BOGUSŁAWA STANISŁAWA PSZONAK

Zastępca

NATALIA BARBARA PSZONAK

Członek

MAGDALENA ANNA DŁUGOSZ

Członek

MAGDALENA WIOLETA BARAN

Członek

PIOTR BOGDAN RAKOCZY

Członek

DOROTA SZKOŁA

Członek

KAMILA MONIKA JASIŁEK

Członek

PAULINA ZOFIA SZCZYGIEŁ

Członek

4)     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Pruchniku Dolnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki  ul. Ks. B. Markiewicza 20

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

STANISŁAW SZELIGA

Przewodniczący

KATARZYNA STANISŁAWA KIPER

Zastępca

ANNA EDYTA GŁADYSZ

Członek

KATARZYNA MAGDALENA PLEWIŃSKA

Członek

MATEUSZ STANISŁAW STANIK

Członek

JAN CZESŁAW KOS

Członek

MARCIN PIOTR MADEJOWSKI

Członek

ANNA MARIA KUBACHA

Członek

ANNA ELŻBIETA SUSŁOWICZ

Członek

5)            Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Pruchniku Górnym Szkoła Podstawowa ul. Św. Floriana 17

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

MARCIN JAN OLEJARZ

Przewodniczący

JOANNA KATARZYNA PORCZAK

Zastępca

ANNA KAROLINA SKŁADAN

Członek

EWELINA BARBARA RAK

Członek

JACEK MALAWSKI

Członek

MARCIN MACIAŁEK

Członek

KATARZYNA KAROLINA PAKUŁA

Członek

KAZIMIERZ MATEUSZ BURYŁO

Członek

DANUTA TERESA KUBACHA

Członek

6)            Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Rozborzu Długim Zespół Szkół nr lokalu 101

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

MARTA MARIA WAŁACH

Przewodniczący

MONIKA KATARZYNA KRZYWONOS

Zastępca

KAMIL PIOTR NOREK

Członek

TOMASZ PAWEŁ PAKUŁA

Członek

HALINA FOLTA

Członek

DANUTA MAKOWIECKA

Członek

IWONA BARBARA GWÓŹDŹ

Członek

SYLWESTER BOGUSŁAW OSTAPOWICZ

Członek

DOROTA BEATA NOREK

Członek

7)            Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Świebodnej Szkoła Podstawowa nr lokalu 19

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

KATARZYNA MARIA BARSZCZAK

Przewodniczący

ANNA AGATA KOWALCZYK

Zastępca

KRYSTIAN KAROL STANIK

Członek

MARTA PAULINA GRYZIECKA

Członek

WŁADYSŁAW PICH

Członek

WIOLETA AGNIESZKA WĘGRZYNIAK

Członek

JANUSZ TOMASZ KIPER

Członek

MARZENA AGNIESZKA HAFTEK

Członek

ERNEST PIOTR KWAŚNIAK

Członek

8)   Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Rzeplinie Szkoła Filialna nr lokalu 111

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

KRZYSZTOFA OLEJARZ

Przewodniczący

MARZENA MARIA FLAK

Zastępca

LAURA MARIA ZAWADA

Członek

ZBIGNIEW PAWEŁEK

Członek

ŁUKASZ KUBAS

Członek

RYSZARD STANISŁAW KORYTKO

Członek

KINGA KAROLINA HALEJCIO

Członek

ANETA PIORUN

Członek

MARIA AGNIESZKA KASZUBA

Członek

9)   Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Jodłówce Parcelacji Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 358a

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

BEATA GRAŻYNA ROMANIK

Przewodniczący

BARBARA ALICJA KWAŚNIAK

Zastępca

BOŻENA KORZENICKA

Członek

GRAŻYNA HOŁOWIECKA

Członek

JAKUB DAMIAN MOSKWA

Członek

FAUSTYNA DOMINIKA WAŃKOWICZ

Członek

ANETA MONIKA DRAPAŁA

Członek

ROBERT WŁADYSŁAW WOJTOWICZ

Członek

JUSTYNA ANNA GĘBALIK

Członek

10)   Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Rozborzu Okrągłym Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 60

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

ELŻBIETA MARIA ZAJĄC

Przewodniczący

ANNA SZCZEPANIK

Zastępca

BARBARA CHRAPEK

Członek

GRZEGORZ STANISŁAW CIELECKI

Członek

IZABELA KATARZYNA ZAWADA

Członek

GRZEGORZ TADEUSZ MARKOWSKI

Członek

KATARZYNA MONIKA BURYŁO

Członek

AGATA KATARZYNA KORYTKO

Członek

ANNA MARIA WOJDYŁO

Członek

Przewodniczący

Miejskiej Komisji Wyborczej

w Pruchniku

            Mariusz Trojak

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Obwieszczenie z wyborów przewodniczących i zastępców obwodowych komisji wyborczych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:31.10.2014 15:54

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
Brak wpisów w rejestrze.