Zawiadomienie o wyborze przewodniczących i zastępców w obwodowych komisjach wyborczych

ZAWIADOMIENIE

BURMISTRZA PRUCHNIKA

z dnia 26-09-2011 roku

W wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków Obwodowych Komisji Wyborczych z terenu gminy Pruchnik, w dniu 23 września 2011 roku dokonano wyboru przewodniczących i zastępców w poszczególnych OKW.

Na podstawie art. 182 § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) podaje się do wiadomości publicznej składy Obwodowych Komisji Wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Hawłowicach - świetlica wiejska nr lokalu 55

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

1

Maria Kroczek

przewodniczący

2

Wioletta Barszczak

zastępca

3

Monika Urban rod. Płonka

członek

4

Joanna Buryło

członek

5

Irena Wojtowicz

członek

6

Krzysztofa Olejarz

członek

7

Ryszard Korytko

członek

8

Robert Pszonak

członek

9

Artur Urban

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Jodłówce - Szkoła Podstawowa nr lokalu 222

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

1

Halina Halejcio

przewodniczący

2

Anna Buryło

zastępca

3

Dorota Halejcio

członek

4

Irena Malawska

członek

5

Katarzyna Jamrozik

członek

6

Agnieszka Szymańska

członek

7

Małgorzata Wańkowicz

członek

8

Sylwia Pakuła

członek

9

Magdalena Papała

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Kramarzówce - Szkoła Podstawowa nr lokalu 98

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

1

Justyna Kiper

przewodniczący

2

Agata Korytko

zastępca

3

Barbara Zatwardnicka

członek

4

Tomasz Modras

członek

5

Joanna Tetich

członek

6

Magdalena Rymarz

członek

7

Magdalena Markowska

członek

8

Łukasz Mikłasz

członek

9

Ewelina Kwiecień

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Pruchniku Dolnym - Centrum Kultury Sportu
i Turystyki ul. Ks. B. Markiewicza 20

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

1

Jerzy Bar

przewodniczący

2

Anna Kielar

zastępca

3

Bernadeta Serwańska

członek

4

Małgorzata Papała

członek

5

Aneta Kukuła

członek

6

Ewa Kolasa

członek

7

Renata Moskwa

członek

8

Marzena Pieszko

członek

9

Halina Mazur

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Pruchniku Górnym - Szkoła Podstawowa

ul. Św. Floriana 17

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

Katarzyna Kiper

przewodniczący

1

Magdalena Wojdyła

zastępca

3

Bronisław Kubas

członek

4

Marta Kurasz

członek

5

Katarzyna Pieniążek

członek

6

Elżbieta Moskwa

członek

7

Sylwester Potoczny

członek

8

Radosław Bury

członek

9

Katarzyna Mikłasz

członek

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

1

Halina Stańko

przewodniczący

2

Małgorzata Szczepanik

zastępca

3

Agnieszka Wrzuszczak

członek

4

Wiesław Zabój

członek

5

Jadwiga Pieniążek

członek

6

Laura Zawada

członek

7

Agnieszka Raba

członek

8

Grzegorz Korytko

członek

9

Judyta Morawska

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Świebodnej - Szkoła Podstawowa nr lokalu 19

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja w komisji

1

Robert Wojtowicz

przewodniczący

2

Krystyna Kubas

zastępca

3

Andrzej Halejcio

członek

4

Barbara Babiś

członek

5

Bernadeta Dryla

członek

6

Henryk Kwaśniak

członek

7

Lidia Kwaśniak

członek

8

Agata Superson

członek

9

Justyna Gębalik

członek

 

Burmistrz Pruchnika

mgr inż. Wacław Szkoła

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zawiadomienie o wyborze przewodniczących i zastępców w obwodowych komisjach wyborczych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:26.09.2011 19:10

Rejestr zmian dokumentu

pokaż