Przyznanie medalu pamiątkowego z okazji odzyskania przez Pruchnik praw miejskich

UCHWAŁA Nr 51/VII/2011

Rady Miejskiej w Pruchniku
z dnia 16 czerwca 2011 r.
w sprawie:
przyznania medalu pamiątkowego z okazji odzyskania przez Pruchnik praw miejskich.

Na podstawie art. 18 ust 1 w związku z art. 7 ust. 1 pkt 17 i pkt 18 oraz art. 18 ust. 2 pkt 14 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1591 z późn. zm./.

Rada Miejska w Pruchnik

UCHWALA CO NASTĘPUJE:

§ 1.

Upoważnia się Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pruchniku oraz Burmistrza Pruchnika do wręczenia wszystkim zaproszonym na uroczystą sesję z okazji odzyskania przez Pruchnik praw miejskich gościom – wg listy stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej uchwały medalu pamiątkowego, wg wzoru określonego w załączniku nr 2 do niniejszej uchwały.

§ 2.

Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Pruchnika.

§ 4.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej

Władysław Flak         


Załącznik Nr 1

do Uchwały nr 51/VII/2011

Rady Miejskiej w Pruchniku

z dnia 16 czerwca 2011 r.

 

  1. J. E. Ks. Bp Edward Białogłowski
  2. Donald Tusk – Prezes Rady Ministrów
  3. Marek Kuchciński – Wicemarszałek Sejmu RP
  4. Mieczysław Kasprzak – Wiceminister Gospodarki
  5. Andrzej Ćwierz – Poseł na Sejm RP
  6. Mieczysław Golba – Poseł na Sejm RP
  7. Tomasz Kulesza – Poseł na Sejm RP
  8. Marek Rząsa – Poseł na Sejm RP
  9. Piotr Tomański – Poseł na Sejm RP
  10. Małgorzata Chomycz – Wojewoda Podkarpacki
  11. Mirosław Karapyta – Marszałek Województwa Podkarpackiego
  12. Zygmunt Cholewiński – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego
  13. Anna Kowalska – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego
  14. Lucjan Kuźniar – Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego
  15. ks. Archiprezbiter Andrzej Surowiec – proboszcz Parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu
  16. ks. Wiesław Dziwik – Dyrektor Radia AVE MARIA w Jarosławiu
  17. ks. Prałat Kazimierz Wójcikowski – Proboszcz Parafii p.w. M.B. Pocieszenia w Jodłówce
  18. ks. Dziekan Kazimierz Trelka – proboszcz Parafii p.w. św. Mikołaja Biskupa w Pruchniku
  19. ks. Kanonik Józef Misztal – proboszcz Parafii Rozbórz Okrągły
  20. ks. Zbigniew Szostecki – proboszcz Parafii p.w. św. Klemensa w Kramarzówce,
  21. ks. Andrzej Kopcza
  22. ks. Paweł Bajger
  23. Leszek Szczybyło – Przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego
  24. Jerzy Batycki – Starosta Jarosławski
  25. Henryk Szczepanik – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego
  26. Józef Szkoła – Wicestarosta Jarosławski
  27. Tadeusz Chrzan – Radny Powiatu Jarosławskiego
  28. Tomasz Oronowicz – Radny Powiatu Jarosławskiego
  29. Marian Romanik – Radny Powiatu Jarosławskiego
  30. dr Marian Wolski
  31. Dariusz Tracz – Dyrektor Wydz. Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego
  32. Rafał Baranowski – Dyrektor Departamentu Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie
  33. Jacek Wojtas – Podkarpacki Kurator Oświaty
  34. Józef Gdański – Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie
  35. Zbigniew Szablewski – Podkarpacki Komendant Wojewódzki PSP w Rzeszowie
  36. Janusz Konieczny – Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP w Rzeszowie
  37. Kazimierz Ziobro – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jarosławiu
  38. Marek Puzio – Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Jarosławiu
  39. Małgorzata Sznejder-Dutko – Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Jarosławiu
  40. Beata Mędrala – Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jarosławiu
  41. Robert Matusz – z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu
  42. Piotr Biały – Komendant Powiatowy PSP w Jarosławiu
  43. Zygmunt Jasiłek – Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Jarosławiu
  44. Juliusz Wójcik – Nadleśniczy Nadleśnictwa Kańczuga
  45. Krzysztof Pobuta – Komendant Miejski Policji w Przemyślu
  46. Adam Szumełda – Dyrektor Biura Terenowego ZOSP w Przemyślu
  47. Adam Halwa – Dyrektor Centrum Kulturalnego w Przemyślu
  48. Jacek Sołek – Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga
  49. Zbigniew Blecharczyk – Wójt Gminy Dubiecko
  50. Ryszard Bugiel – Wójt Gminy Kamień
  51. Wiesław Kubicki – Wójt Gminy Zarzecze
  52. Roman Kałamarz – Wójt Gminy Jarosław
  53. Bożena Gmyrek – Wójt Gminy Rokietnica
  54. Tomasz Kotliński – Wójt Gminy Roźwienica
  55. Stanisław Kłopot – Zastępca Burmistrza Pruchnika
  56. Renata Mikłasz – Skarbnik Gminy Pruchnik
  57. Robert Grządziel – Sekretarz Gminy Pruchnik
  58. Stanisław Górski –Wójt Gminy Pruchnik w kadencji 2006-2010
  59. Edward Brzuchacz
  60. Stefan Wojdyło
  61. Adam Tołpa
  62. Stanisław Konieczny
  63. Wacław Wierzbieniec – Rektor PWSTE w Jarosławiu
  64. Wojciech Domaradzki
  65. Jerzy Bar
  66. Dariusz Jasiewicz – Prezes Stowarzyszenia Miłośników Jarosławia
  67. Agnieszka Sosna – Redaktor Naczelny Gazety Jarosławskiej
  68. Roman Kijanka – Redaktor Gazety Codziennej NOWINY
  69. Aleksandra Wdowik – Prezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Pruchnickiej
  70. Maria Gwizdała
  71. Halina Stańko
  72. Zofia Rolewska
  73. Jerzy Lizak
  74. Józef Kuszyk
  75. Zofia Kochman
  76. Emilia Kijanka
  77. Lucyna Paulo - Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Jarosławiu
  78. Jan Papała
  79. Andrzej Papała
  80. Zbigniew Bratkowski – Kapelmistrz Strażackiej Orkiestry Dętej w Pruchniku
  81. Zdzisław Szkoła
  82. Antoni Suluk
  83. Zbigniew Chlipała
  84. Tadeusz Czaczkowski
  85. Weronika Szeliga
  86. Stanisław Jarosz
  87. Michał Kuniewicz
  88. Artur Rachoń
  89. Tadeusz Flak
  90. Stanisław Szeliga
  91. Zbigniew Stefanowski
  92. Krystyna Trojanowska
  93. Wojciech Mikłasz – Kierownik Posterunku Policji w Pruchniku
  94. Włodzimierz Ziemiński – Dyrektor Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Panaceum w Pruchniku
  95. Marzena Rachoń – Wicedyrektor Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Panaceum w Pruchniku
  96. Kazimierz Piwoda –Kierownik Banku Spółdzielczego w Pruchniku
  97. Andrzej Szarek – właściciel Zakładu Przetwórstwa Mięsnego „SZAREK”
  98. Wacław Krawczyk – Prezes Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Pruchniku
  99. Stanisław Knap – właściciel Zakładu Stolarskiego „KNAPOL”
  100. Jan Pszonak
  101. Leszek Jędrzejczyk – Zastępca Prezesa Zarządu NAFTOMONTAŻ Przemyśl sp. z o.o.
  102. Stanisław Olszański
  103. Janusz Flak – Prezes LKS START Pruchnik
  104. Marek Potyrała – Prezes Zarządu Gminnego ZOSP w Pruchniku
  105. Andrzej Pilch – Komendant Zarządu Gminnego ZOSP w Pruchniku
  106. Agnieszka Kałużny
  107. Krzysztof Łuc
  108. Anna Gardziel
  109. Bogdan Siciarz
  110. Halina Wojdyło – Dyrektor Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku
  111. Zofia Wałczyńska – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruchniku
  112. Marta Wałach – Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Pruchniku
  113. Bożena Szkoła – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Pruchniku
  114. Adam Olejarz – Dyrektor Gimnazjum Publicznego w Pruchniku
  115. Janina Szczepanik – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku
  116. Elżbieta Macierzanka – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pruchniku
  117. Jacek Włoch – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kramarzówce
  118. Eugeniusz Mikłasz – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Świebodnej
  119. Jerzy Wróbel – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jodłówce
  120. Tadeusz Kubas
  121. Bronisław Kubas
  122. Maria Wojdyło
  123. Stanisław Kucab
  124. Zbigniew Szkoła
  125. Piotr Załucki
  126. Henryk Zabój
  127. Janusz Korzenicki
  128. Jolanta Piórkowska
  129. Józef Dragan
  130. Elżbieta Barszczak
  131. Alicja Chmielecka
  132. Józef Chmielecki
  133. Piotr Czaja
  134. Henryk Czuba
  135. Ryszard Duziak
  136. Justyna Gębalik
  137. Halina Gładysz
  138. Andrzej Halejcio
  139. Jadwiga Halejcio
  140. Aleksandra Jarosz
  141. Grzegorz Jarosz
  142. Katarzyna Kiper
  143. Zenon Kędzior
  144. Anna Kielar
  145. Jadwiga Kłopot
  146. Piotr Kociuba
  147. Barbara Koszela
  148. Krzysztof Kubas
  149. Małgorzata Kwietniowska
  150. Krystyna Lichołat
  151. Agnieszka Mendel
  152. Jacek Olejarz
  153. Kazimiera Olejarz
  154. Józef Ozimek
  155. Maria Pieniążek
  156. Aleksander Szczepanik
  157. Józef Szkoła
  158. Artur Urban
  159. Agnieszka Wojdyła
  160. Marian Wojdyło
  161. Arkadiusz Wróbel
  162. Wacław Wróbel
  163. Bogdan Wrzuszczak
  164. Zdzisław Zarzyczny
  165. Alicja Zatwardnicka
  166. Piotr Znamieńczyków
  167. Halina Halejcio
  168. Piotr Dragan
  169. Joanna Gilarska-Rymarz
  170. Krystyna Potyrała – zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej
  171. Mariusz Trojak – zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej
  172. Jan Barszczak - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  173. Marek Cichy - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  174. Marek Drapała - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  175. Wiesław Jamrozik - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  176. Zygmunt Kurasz - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  177. Marek Madejowski - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  178. Jan Pieszko - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  179. Krzysztof Pupka - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  180. Bolesław Sosnowski - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  181. Piotr Szczepanik - radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  182. Janusz Szkoła – radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  183. Zbigniew Zając – radny Rady Miejskiej w Pruchniku
  184. Władysław Flak – Przewodniczący Rady Miejskiej
  185. Wacław Szkoła – Burmistrz Pruchnika


 Załącznik Nr 2

do Uchwały nr 51/VII/2011

Rady Miejskiej w Pruchniku

z dnia 16 czerwca 2011 r.

 

 


 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Przyznanie medalu pamiątkowego z okazji odzyskania przez Pruchnik praw miejskich
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:16.06.2011 08:57

Rejestr zmian dokumentu

pokaż