Obwieszczenie z wyborów przewodniczących i zastępców obwodowych komisji wyborczych

 OBWIESZCZENIE

Gminnej Komisji Wyborczej w Pruchniku

z dnia 12 listopada 2010 roku

Na podstawie art. 18 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 16 lipca 1998r. Ordynacja Wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010r. Nr 176, poz. 1190) oraz zgodnie z art. 5,6 Uchwały PKW z dnia 4 września 2006 roku w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, GKW w Pruchniku informuje, iż w  wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków poszczególnych OKW z terenu gminy Pruchnik w dniu 12 listopada 2010 roku  dokonano wyboru Przewodniczących OKW  i ich Zastępców dla przeprowadzenia na terenie gminy Pruchnik wyborów do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wyborów wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 roku.

I.         Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Hawłowicach, świetlica wiejska nr 55

1

Magda Sabatowska - Przewodnicząca

2

Agnieszka HalejcioZastępca

3

Artur Urban - Członek

4

Marcin Chmielecki- Członek

5

Magdalena Kubas- Członek

6

Henryk Wałach- Członek

7

Marcin Olejarz- Członek

8

Mateusz Czaczkowski- Członek

9

Dominika Wojdyło - Członek

II.       Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Jodłówce, Szkoła Podstawowa nr lokalu 222

1.

Monika Pakuła- Przewodnicząca

2.

Małgorzata Wańkowicz– Zastępca

3.

Józef Pieszko- Członek

4.

Aneta Iwańska- Członek

5.

Justyna Gębalik - Członek

6.

Sylwia Pakuła- Członek

7.

Zygmunt Cichy- Członek

8.

Maria Wojdyło- Członek

9.

Barbara Halejcio- Członek

III.     Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kramarzówce, Szkoła Podstawowa nr lokalu 98

1.

Iwona Blajer- Przewodnicząca

2.

Tadeusz Flak– Zastępca

3.

Joanna Konior- Członek

4.

Stanisław Wojdyło- Członek

5.

Justyna Kiper- Członek

6.

Agata Korytko- Członek

7.

Małgorzata Szczepanik- Członek

8.

Bogusława Pszonak- Członek

9.

Natalia Kielar- Członek

IV.     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Pruchniku Dolnym, Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki, ul. Ks. B. Markiewicza 20

1.

Stanisław Jarosz- Przewodniczący

2.

Halina Mazur – Zastępca

3.

Jerzy Kucab- Członek

4.

Małgorzata Mikulec- Członek

5.

Anna Kielar- Członek

6.

Marcin Trędowicz- Członek

7.

Zając Mariusz- Członek

8.

Edyta Węgrzyniak- Członek

9.

Joanna Wojdyło Kamycka- Członek

V.       Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Pruchniku Górnym, Szkoła Podstawowa nr 2, nr lokalu 384

1.

Anna Buryło- Przewodnicząca

2.

Justyna KubasZastępca

3.

Agnieszka Czepiel- Członek

4.

Gabriela Kamińska- Członek

5.

Radosław Bury- Członek

6.

Elżbieta Król- Członek

7.

Barbara Zatwardnicka- Członek

8.

Halina Halejcio- Członek

9.

Tomasz Czaczkowski- Członek

VI.     Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Rozborzu Długim, Zespół Szkół w Rozborzu Długim 101

1.

Barbara Korytko- Przewodnicząca

2.

Agnieszka Raba – Zastępca

3.

Magdalena Buryło- Członek

4.

Krzysztofa Olejarz- Członek

5.

Mariola Trybucka- Członek

6.

Grzegorz Korytko- Członek

7.

Katarzyna Kiper- Członek

8.

Grzegorz Pieszko- Członek

9.

Tomasz Pakuła- Członek

VII.         Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Świebodnej, Szkoła Podstawowa nr lokalu 19

1.

Irena Mikłasz- Przewodnicząca

2.

Józef Dragan– Zastępca

3.

Grzegorz Markowski- Członek

4.

Daniel Madejowski- Członek

5.

Agnieszka Mendel- Członek

6.

Barbara Babiś- Członek

7.

Agata Superson- Członek

8.

Mirosław Laska- Członek

9.

Marek Potoczny- Członek

   Przewodnicząca

   Gminnej Komisji Wyborczej

Agnieszka Kałużny

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Obwieszczenie z wyborów przewodniczących i zastępców obwodowych komisji wyborczych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:15.11.2010 15:56

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
Brak wpisów w rejestrze.