OBWIESZCZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej w Pruchniku
z dnia 8 listopada 2010 roku
Na podstawie art. 18 ust. 5 ustawy z dnia 16 lipca 1998r. Ordynacja Wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010r. Nr 176, poz. 1190) oraz w związku z art. 1 ust. 2 pkt 1a Uchwały PKW z dnia 20-09-2010 r. zmieniającą uchwałę w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków oraz zgodnie z art. 2 Uchwały PKW z dnia 4 września 2006 roku w/w uchwały GKW w Pruchniku podaje do publicznej wiadomości składy Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia na terenie gminy Pruchnik wyborów do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wyborów wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 roku
I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Hawłowicach, świetlica wiejska nr 55
1. |
|
2. |
Marcin Chmielecki, zam: Pruchnik |
3. |
Magda Sabatowska, zam: Hawłowice |
4. |
Magdalena Kubas, zam: Pruchnik |
5. |
Henryk Wałach, zam: Hawłowice |
6. |
|
7. |
Mateusz Czaczkowski, zam: Pruchnik |
8. |
Dominika Wojdyło, zam: Hawłowice |
9. |
|
II. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Jodłówce, Szkoła Podstawowa nr lokalu 222
1. |
|
2. |
Monika Pakuła, zam: Rozbórz Długi |
3. |
Józef Pieszko, zam: Jodłówka |
4. |
Aneta Iwańska, zam: Jodłówka |
5. |
Małgorzata Wańkowicz, zam: Jodłówka |
6. |
Sylwia Pakuła, zam: Pruchnik |
7. |
Zygmunt Cichy, zam: Pruchnik |
8. |
Maria Wojdyło, zam: Jodłówka |
9. |
Barbara Halejcio, zam: Jodłówka |
III. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kramarzówce, Szkoła Podstawowa nr lokalu 98
1. |
|
2. |
Natalia Kielar, zam: Kramarzówka |
3. |
Joanna Konior, zam: Pruchnik |
4. |
Stanisław Wojdyło, zam: Kramarzówka |
5. |
|
6. |
Iwona Blajer, zam: Pruchnik |
7. |
Małgorzata Szczepanik, zam: Rozbórz Długi |
8. |
Bogusława Pszonak, zam: Kramarzówka |
9. |
Tadeusz Flak, zam: Kramarzówka |
IV. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Pruchniku Dolnym, Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki, ul. Ks. B. Markiewicza 20
1. |
Anna Kielar, zam: Pruchnik |
2. |
Edyta Węgrzyniak, zam: Rozbórz Długi |
3. |
|
4. |
Małgorzata Mikulec, zam: Pruchnik |
5. |
Stanisław Jarosz, zam: Pruchnik |
6. |
Marcin Trędowicz, zam: Pruchnik |
7. |
Zając Mariusz, zam: Pruchnik |
8. |
Halina Mazur, zam: Pruchnik |
9. |
Joanna Wojdyło Kamycka, zam: Pruchnik |
V. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Pruchniku Górnym, Szkoła Podstawowa nr 2, nr lokalu 384
1. |
Halina Halejcio, zam: Jodłówka |
2. |
Tomasz Czaczkowski, zam: Pruchnik |
3. |
Agnieszka Czepiel, zam: Rzeplin |
4. |
Gabriela Kamińska, zam: Kramarzówka |
5. |
Radosław Bury, zam: Pruchnik |
6. |
Elżbieta Król, zam: Jodłówka |
7. |
Barbara Zatwardnicka, zam: Pruchnik |
8. |
Anna Buryło, zam: Pruchnik |
9. |
Justyna Kubas, zam: Pruchnik |
VI. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Rozborzu Długim, Zespół Szkół w Rozborzu Długim 101
1. |
Katarzyna Kiper, zam: Pruchnik |
2. |
Grzegorz Korytko, zam: Rzeplin |
3. |
Magdalena Buryło, zam: Pruchnik |
4. |
Krzysztofa Olejarz, zam: Rzeplin |
5. |
Mariola Trybucka, zam: Rozbórz Długi |
6. |
Agnieszka Raba, zam: Rozbórz Długi |
7. |
Barbara Korytko, zam: Pruchnik |
8. |
Grzegorz Pieszko, zam: Rozbórz Okrągły |
9. |
Tomasz Pakuła, zam: Rozbórz Długi |
VII. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Świebodnej, Szkoła Podstawowa nr lokalu 19
1. |
Agnieszka Mendel, zam: Pruchnik |
2. |
Daniel Madejowski, zam: Kramarzówka |
3. |
Grzegorz Markowski, zam: Rozbórz Długi |
4. |
Józef Dragan, zam: Świebodna |
5. |
Irena Mikłasz, zam: Świebodna |
6. |
Barbara Babiś, zam: Świebodna |
7. |
Agata Superson, zam: Jodłówka |
8. |
Mirosław Laska, zam: Pruchnik |
9. |
Marek Potoczny, zam: Rozbórz Długi |
Przewodnicząca
Gminnej Komisji Wyborczej
Agnieszka Kałużny
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Obwieszczenie o składach Obwodowych Komisji Wyborczych z Gminy Pruchnik |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | |
Informację opublikował: | Administrator BIP |
Data publikacji: | 08.11.2010 10:50 |
Informację aktualizował: | Administrator BIP |
Data aktualizacji: | 08.11.2010 11:08 |