Zawiadomienie Wójta Gminy Pruchnik o wyborze Przewodniczących i Zastępców Obwodowych Komisji Wyborczych.

ZAWIADOMIENIE

WÓJTA GMINY PRUCHNIK

z dnia 31 czerwca 2010 roku

      W wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków Obwodowych Komisji Wyborczych w dniu 28 maja 2010 roku dokonano wyboru Przewodniczącego i Zastępcy OKW zgodnie z art. 48 ust. 8 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2007 r. Nr 190, poz. 1360)

 

 

   1. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Hawłowicach

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja  w OKW

1

Józef Ozimek

Przewodniczący

2

Małgorzata Pięciorek

Zastępca

3

Paulina Kamińska

Członek

4

Agnieszka Halejcio

Członek

5

Kazimierz Kowalski

Członek

6

Tomasz Czaczkowski

Członek

7

Ryszard Korytko

Członek

8

Marcin Olejarz

Członek

w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jodłówce

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja  w OKW

1

Halina Halejcio

Przewodniczący

2

Justyna Kubas

Zastępca

3

Agnieszka Mroczka

Członek

4

Irena Malawska

Członek

5

Aneta Pieszko

Członek

6

Małgorzata Wańkowicz

Członek

7

Małgorzata Serafin

Członek

8

Joanna Podolak

Członek

   3. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Kramarzówce

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja  w OKW

1

Anna Buryło

Przewodniczący

2

Mirela Rogus

Zastępca

3

Ryszard Mroczka

Członek

4

Anna Olejarz

Członek

5

Stanisław Kurasz

Członek

6

Justyna Kiper

Członek

7

Tadeusz Flak

Członek

8

Monika Pakuła

Członek

   4. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Pruchniku Dolnym

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja  w OKW

1

Paweł Bar

Przewodniczący

2

Krystyna Chlipała

Zastępca

3

Joanna Konior

Członek

4

Małgorzata Mikulec

Członek

5

Anna Bury

Członek

6

Wojciech Stec

Członek

7

Edyta Węgrzyniak

Członek

8

Anna Suluk

Członek

   5. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Pruchniku Górnym

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja  w OKW

1

Katarzyna Kiper

Przewodniczący

2

Bronisław Kubas

Zastępca

3

Anna Konior

Członek

4

Katarzyna Skrzęta

Członek

5

Natalia Kubas

Członek

6

Daniel Madejowski

Członek

7

Paulina Sowa

Członek

8

Agnieszka Czepiel

Członek

   6. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Rozborzu Długim

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja  w OKW

1

Joanna Gilarska - Rymarz

Przewodniczący

2

Krzysztofa Olejarz

Zastępca

3

Olga Kamińska

Członek

4

Agnieszka Wrzuszczak

Członek

5

Jan Szczepanik

Członek

6

Lucyna Zawada

Członek

7

Agata Superson

Członek

8

Agnieszka Raba

Członek

   7. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Świebodnej

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja  w OKW

1

Janusz Macierzanka

Przewodniczący

2

Anna Buryło

Zastępca

3

Barbara Zatwardnicka

Członek

4

Anna Dragan

Członek

5

Irena Mikłasz

Członek

6

Magdalena Olejarz

Członek

7

Magdalena Markowska

Członek

8

Agata Korytko

Członek

§ 2.

 

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu.

 

 

Wójt Gminy Pruchnik

mgr Stanisław Górski

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zawiadomienie Wójta Gminy Pruchnik o wyborze Przewodniczących i Zastępców Obwodowych Komisji Wyborczych.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:31.05.2010 08:34

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
Brak wpisów w rejestrze.