ZAWIADOMIENIE
WÓJTA GMINY PRUCHNIK
z dnia 31 czerwca 2010 roku
W wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków Obwodowych Komisji Wyborczych w dniu 28 maja 2010 roku dokonano wyboru Przewodniczącego i Zastępcy OKW zgodnie z art. 48 ust. 8 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2007 r. Nr 190, poz. 1360)
1. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Hawłowicach
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja w OKW |
1 |
Józef Ozimek |
Przewodniczący |
2 |
Małgorzata Pięciorek |
Zastępca |
3 |
Paulina Kamińska |
Członek |
4 |
Agnieszka Halejcio |
Członek |
5 |
Kazimierz Kowalski |
Członek |
6 |
Tomasz Czaczkowski |
Członek |
7 |
Ryszard Korytko |
Członek |
8 |
Marcin Olejarz |
Członek |
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jodłówce
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja w OKW |
1 |
Halina Halejcio |
Przewodniczący |
2 |
Justyna Kubas |
Zastępca |
3 |
Agnieszka Mroczka |
Członek |
4 |
Irena Malawska |
Członek |
5 |
Aneta Pieszko |
Członek |
6 |
Małgorzata Wańkowicz |
Członek |
7 |
Małgorzata Serafin |
Członek |
8 |
Joanna Podolak |
Członek |
3. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Kramarzówce
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja w OKW |
1 |
Anna Buryło |
Przewodniczący |
2 |
Mirela Rogus |
Zastępca |
3 |
Ryszard Mroczka |
Członek |
4 |
Anna Olejarz |
Członek |
5 |
Stanisław Kurasz |
Członek |
6 |
Justyna Kiper |
Członek |
7 |
Tadeusz Flak |
Członek |
8 |
Monika Pakuła |
Członek |
4. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Pruchniku Dolnym
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja w OKW |
1 |
Paweł Bar |
Przewodniczący |
2 |
Krystyna Chlipała |
Zastępca |
3 |
Joanna Konior |
Członek |
4 |
Małgorzata Mikulec |
Członek |
5 |
Anna Bury |
Członek |
6 |
Wojciech Stec |
Członek |
7 |
Edyta Węgrzyniak |
Członek |
8 |
Anna Suluk |
Członek |
5. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Pruchniku Górnym
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja w OKW |
1 |
Katarzyna Kiper |
Przewodniczący |
2 |
Bronisław Kubas |
Zastępca |
3 |
Anna Konior |
Członek |
4 |
Katarzyna Skrzęta |
Członek |
5 |
Natalia Kubas |
Członek |
6 |
Daniel Madejowski |
Członek |
7 |
Paulina Sowa |
Członek |
8 |
Agnieszka Czepiel |
Członek |
6. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Rozborzu Długim
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja w OKW |
1 |
Joanna Gilarska - Rymarz |
Przewodniczący |
2 |
Krzysztofa Olejarz |
Zastępca |
3 |
Olga Kamińska |
Członek |
4 |
Agnieszka Wrzuszczak |
Członek |
5 |
Jan Szczepanik |
Członek |
6 |
Lucyna Zawada |
Członek |
7 |
Agata Superson |
Członek |
8 |
Agnieszka Raba |
Członek |
7. w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Świebodnej
Lp. |
Imię i nazwisko |
Funkcja w OKW |
1 |
Janusz Macierzanka |
Przewodniczący |
2 |
Anna Buryło |
Zastępca |
3 |
Barbara Zatwardnicka |
Członek |
4 |
Anna Dragan |
Członek |
5 |
Irena Mikłasz |
Członek |
6 |
Magdalena Olejarz |
Członek |
7 |
Magdalena Markowska |
Członek |
8 |
Agata Korytko |
Członek |
§ 2.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega ogłoszeniu.
Wójt Gminy Pruchnik
mgr Stanisław Górski
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Zawiadomienie Wójta Gminy Pruchnik o wyborze Przewodniczących i Zastępców Obwodowych Komisji Wyborczych. |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | |
Informację opublikował: | Administrator BIP |
Data publikacji: | 31.05.2010 08:34 |
Informację aktualizował: | |
Data aktualizacji: | Brak |