Składy obwodowych komisji wyborczych.

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY PRUCHNIK

z dnia 11 maja 2009 roku

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001 roku art. 9 (Dz.U. Nr 84, poz. 921 z póż. zm.) w związku z art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 roku – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25, poz. 219 z późn. zm.)

składy obwodowych komisji wyborczych

1)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Hawłowicach

  1. JOANNA KONIOR, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
  2. MARCIN OLEJARZ, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
  3. ANETA IWAŃSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
  4. PAWEŁ ZWIERZYŃSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
  5. KAZIMIERZ KOWALSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
  6. TOMASZ SZKOŁA, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
  7. AGNIESZKA HALEJCIO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
  8. JÓZEF OZIMEK, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

2)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jodłówce

  1. JOLANTA MROCZKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
  2. EWA KIWACKA, zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
  3. DOROTA HALEJCIO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
  4. BERNADETA DRYLA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
  5. ANETA PIESZKO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
  6. ZOFIA STANIK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
  7. IRENA MALAWSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
  8. HALINA HALEJCIO, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

3)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Kramarzówce

  1. RYSZARD MROCZKA, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
  2. MAREK SŁYSZ, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
  3. BARBARA DOBOSZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
  4. ROBERT ZWIERZYŃSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
  5. NATALIA WAŃKOWICZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
  6. PIOTR PARAWA, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
  7. TOMASZ MODRAS, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
  8. KRYSTYNA TWORZYDŁO, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

4)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Pruchniku Dolnym

  1. ANNA KONIOR, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
  2. DAMIAN SURMIAK, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
  3. AGNIESZKA WRZUSZCZAK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
  4. MAŁGORZATA KROWICKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
  5. AGNIESZKA MAZUR, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
  6. IRENA OSIAK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
  7. JERZY BAR, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
  8. EWELINA ZAJĄC, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

5)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Pruchniku Górnym

  1. HALINA KAMIŃSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
  2. AGNIESZKA CZEPIEL, zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
  3. JUSTYNA KUBAS, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
  4. MAGDALENA WOJDYŁA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
  5. NATALIA BURY, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
  6. LUCYNA MIELNICZEK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
  7. BRONISŁAW KUBAS, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
  8. KATARZYNA KIPER, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

6)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Rozborzu Długim

  1. PAULINA KAMIŃSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
  2. KRZYSZTOFA OLEJARZ, zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
  3. MARIA SŁYSZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
  4. MAŁGORZATA MORAWSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
  5. LUCYNA ZAWADA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
  6. WERONIKA BURYŁO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
  7. JAN SZCZEPANIK, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
  8. JOANNA GILARSKA-RYMARZ, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

7)  w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Świebodnej

  1. IWONA SALAMON, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
  2. GRZEGORZ MARKOWSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
  3. EWELINA HALEJCIO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
  4. KATARZYNA SKRZĘTA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
  5. IRENA MIKŁASZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
  6. MAŁGORZATA SERAFIN, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
  7. DOMINIKA BARSZCZAK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
  8. JUSTYNA GĘBALIK, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik

 

Wójt Gminy Pruchnik  

                                                                                              mgr Stanisław Górski  

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Składy obwodowych komisji wyborczych.
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Administrator BIP
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:12.05.2009 14:49

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
Brak wpisów w rejestrze.