OBWIESZCZENIE
WÓJTA GMINY PRUCHNIK
z dnia 11 maja 2009 roku
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001 roku art. 9 (Dz.U. Nr 84, poz. 921 z póż. zm.) w związku z art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 roku – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25, poz. 219 z późn. zm.)
składy obwodowych komisji wyborczych
1) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Hawłowicach
-
JOANNA KONIOR, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
-
MARCIN OLEJARZ, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
-
ANETA IWAŃSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
-
PAWEŁ ZWIERZYŃSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
-
KAZIMIERZ KOWALSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
-
TOMASZ SZKOŁA, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
AGNIESZKA HALEJCIO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
-
JÓZEF OZIMEK, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
2) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jodłówce
-
JOLANTA MROCZKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
-
EWA KIWACKA, zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
-
DOROTA HALEJCIO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
-
BERNADETA DRYLA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
-
ANETA PIESZKO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
-
ZOFIA STANIK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
IRENA MALAWSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
-
HALINA HALEJCIO, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
3) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Kramarzówce
-
RYSZARD MROCZKA, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
-
MAREK SŁYSZ, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
-
BARBARA DOBOSZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
-
ROBERT ZWIERZYŃSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
-
NATALIA WAŃKOWICZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
-
PIOTR PARAWA, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
TOMASZ MODRAS, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
-
KRYSTYNA TWORZYDŁO, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
4) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Pruchniku Dolnym
-
ANNA KONIOR, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
-
DAMIAN SURMIAK, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
-
AGNIESZKA WRZUSZCZAK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
-
MAŁGORZATA KROWICKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
-
AGNIESZKA MAZUR, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
-
IRENA OSIAK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
JERZY BAR, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
-
EWELINA ZAJĄC, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
5) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Pruchniku Górnym
-
HALINA KAMIŃSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
-
AGNIESZKA CZEPIEL, zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
-
JUSTYNA KUBAS, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
-
MAGDALENA WOJDYŁA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
-
NATALIA BURY, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
-
LUCYNA MIELNICZEK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
BRONISŁAW KUBAS, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
-
KATARZYNA KIPER, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
6) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Rozborzu Długim
-
PAULINA KAMIŃSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
-
KRZYSZTOFA OLEJARZ, zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
-
MARIA SŁYSZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
-
MAŁGORZATA MORAWSKA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
-
LUCYNA ZAWADA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
-
WERONIKA BURYŁO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
JAN SZCZEPANIK, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
-
JOANNA GILARSKA-RYMARZ, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
7) w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Świebodnej
-
IWONA SALAMON, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej
-
GRZEGORZ MARKOWSKI, zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
-
EWELINA HALEJCIO, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polska Partia Pracy
-
KATARZYNA SKRZĘTA, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
-
IRENA MIKŁASZ, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
-
MAŁGORZATA SERAFIN, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
-
DOMINIKA BARSZCZAK, zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe
-
JUSTYNA GĘBALIK, przedstawiciel Wójta Gminy Pruchnik
Wójt Gminy Pruchnik
mgr Stanisław Górski
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Składy obwodowych komisji wyborczych. |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | |
Informację opublikował: | Administrator BIP |
Data publikacji: | 12.05.2009 14:49 |
Informację aktualizował: | |
Data aktualizacji: | Brak |